KONST / Litografier / Litografi 12476564
nr 1247 6564
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Litografi, The Little Mermaid II. Signerad, numrerad 47/75, bladets mått: 65x50,5 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:09:13
2.000 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
4.000 kr
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
6.400 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
6.800 kr